Se incarca

Controlor Calitate

CANDIDATUL IDEAL

Pentru consolidarea echipei noastre de control si asigurarea calitatii,

suntem in cautarea unui: Controlor Calitate!

Profilul candidatului

  • Absolvent de studii medii (studii superioare constituie un avantaj);
  • Experienta profesionala de cel putin 3 ani pe o pozitie de controlor calitate in mediul de productie industriala;
  • Bune abilitati de operare pe calculator (Pachet Office);
  • Atentie la detalii si abilitati de comunicare.

DESCRIERE POST

Responsabilitati

  • Efectueaza controlul calitatii produselor (receptia materiilor prime si controlul de productie);
  • Identifica si documenteaza problemele de calitate;
  • Efectueaza verificari ale materialelor si produselor;
  • Intocmeste documente cerute de planul calitătii.

CE OFERIM

  • Program de training extins si continuu, cu oportunitati de dezvoltare personala;
  • Puteti conta pe un pachet salarial adaptat si motivant;
  • Va veti alatura unei companii sanatoase, de succes si in continua crestere, in care angajamentul personal si inovarea sunt foarte apreciate.

CUM APLICI

Aplicati direct sau trimiteti CV-ul prin e-mail la adresa laurentiu.mihai@metigla.ro. Va vom analiza CV-ul si cu siguranta vom reveni cu un raspuns.

Experienta:

MIDDLE

Expira la:

15.11.2021

POSTURI DISPONIBILE:

Experienta: MIDDLE

Expira la: 19.11.2021

Call Now Button