Se incarca

Controlor Calitate

CANDIDATUL IDEAL

Căutăm o persoana cu experiență în controlul calității care să se alăture echipei noastre în creștere. Această persoană va lucra alături de managerul nostru de calitate pentru a supraveghea aspectele sistemelor de control al calității. Candidatul ideal are cunostinte tehnice, este un comunicator eficient cu sporita atentie la detalii.

Cerinte:

  • Studii medii tehnice (studii superioare constituie un avantaj);
  • Aptitudini si cunostinte tehnice;
  • Cunostinte in domeniul masuratorilor. Experienta in lucrul cu instrumente de masura si control constituie un avantaj (exemple: subler, micrometru);
  • Cunostinte bune de operare PC (pachet Office – Word si Excel);
  • Cunostinte de limba engleza (nivel mediu);
  • Atentie la detalii, corectitudine, implicare;
  • Capacitate de adaptare si invatare;
  • Domiciliul in Ceptura sau alte localitati limitrofe.

DESCRIERE POST

Responsabilitati:

  • Controlul calitatii produselor (analiza calitatii materiilor prime si auxiliare, a produselor finite);
  • Intocmirea rapoartelor privind calitatea procesului si a produsului;
  • Propunerea si implementarea solutiilor pentru imbunatatirea calitatii;
  • Efectueaza verificari si incercari ale materialelor;
  • Introducerea datelor in sistemul integrat.

CE OFERIM

  • Oportunitati de dezvoltare profesionala;
  • Salariu motivant;
  • Tichete de masa;
  • Spor de fidelitate in functie de vechimea in companie;
  • Zile de concediu suplimentare in functie de vechimea in companie;
  • Bonus anual in functie de performante.

CUM APLICI

Trimite-ne CV-ul tau si o scrisoare de intentie, cu subiectul “Controlor” la adresajobs@metigla.ro.

Experienta:

SENIOR

Expira la:

07.05.2020

POSTURI DISPONIBILE:

Experienta: MIDDLE

Expira la: 30.04.2021

Call Now Button