Se incarca

Regional Sales Manager Rezidential- Zona de Nord-Vest

Despre tine

Profilul candidatului

  • Studii superioare absolvite cu diploma de licenta;
  • Minim 5 ani de experienta in vanzari consultative, tehnice sau de materiale de constructii;
  • Orientat spre rezultate si bune abilitati de negociere;
  • Abilitati excelente de comunicare si atitudine proactiva;
  • Competente informatice (pachet Office, ERP, CRM);
  • Cunostintele tehnice in domeniul constructiilor constituie un avantaj.

Despre noi

Responsabilitati

  • Joaca un rol cheie in generarea de noi vanzari care se vor transforma in relatii pe termen lung prin dezvoltarea unor planuri de actiune clare;
  • Extinde relatiile cu clientii existenti prin propunerea continua de solutii care sa le indeplineasca obiectivele;
  • Intelegerea temeinica a nevoilor si cerintelor cheie ale clientilor pentru a oferi cele mai bune solutii;
  • Asigura alinierea continua intre produsele si serviciile companiei cu nevoile, tendintele si preferintele pietelor si segmentelor de piata alocate;
  • Este prezent in piata timp de 4 zile pe saptamana si documenteaza saptamanal rezultatul vizitelor si actiunile de follow-up;
  • Asigura follow-up si feedback constant cu privire la ofertele si proiectele in asteptare.

Ce iti oferim?

  • Oportunitati de crestere si dezvoltare, pentru a te sprijini in atingerea obiectivelor profesionale si personale, inclusiv training, mentorat si avansare in cariera;
  • Un pachet salarial competitiv, care va creste odata cu progresul tau;
  • Un mediu de lucru proactiv si colaborativ, in care ideile si initiativele sunt foarte apreciate.

Cum aplici?

Daca sunteti interesat sa va alaturati unei echipe inovatoare si pasionate, care apreciaza proactivitatea, munca in echipa si dezvoltarea, va invitam sa aplicati direct pe site sau trimitand CV-ul dumneavoastra la adresa laurentiu.mihai@metigla.ro.

Experienta:

SENIOR-LEVEL

Expira la:

27.02.2024

POSTURI DISPONIBILE:

Experienta: ENTRY-LEVEL; SENIOR-LEVEL

Expira la: 27.02.2024

Expira la: 26.02.2024

Call Now Button