Se incarca

Masinist - Masini speciale, fara aschiere

CANDIDATUL IDEAL

Pentru consolidarea echipei noastre de productie, suntem in cautarea unui Masinist la masini speciale fara aschiere

Cerinte

  • Absolvent de studii medii;
  • Cunostinte de baza in domeniul tehnic;
  • Indemanare si pricepere in manevrarea instrumentelor de lucru – operarea pe utilaje specifice;
  • Disciplinat in cadrul de munca;
  • Abilitati de operare pe calculator (atat pentru utilaje cat si pentru operare in ERP);
  • Stabilitate si perspectiva unei colaborari de lungă durata;
  • Atentie la detalii si abilitati de comunicare;
  • Capacitate de adaptare si invatare.

DESCRIERE JOB

Responsabilitati si atributii:

  • Executa lucrarile proprii de productie din planul zilnic, saptamanal, lunar si anual;
  • Asigura realizarea comenzilor in termenele agreate si la calitatea stabilita prin norme, supravegherea si intretinerea utilajelor pe care lucreaza;
  • Pregateste materialele pentru productie;
  • Gestioneaza materiile prime, materialele auxiliare si mijloacele de productie pe care le are la locul de munca;
  • Raporteaza in sistemul ERP activitatea desfasurata si consumurile de materii prime si materiale;
  • Mentine ordinea si curatenia la postul de lucru;
  • Raspunde de eficienta si calitatea lucrarilor efectuate.

CE OFERIM

  • Program de training extins si continuu, cu oportunitati de dezvoltare personala;
  • Puteti conta pe un pachet salarial adaptat si motivant;
  • Va veti alatura unei companii sanatoase, de succes si in continua crestere, in care angajamentul personal si inovarea sunt foarte apreciate.

CUM APLICI

Aplicati direct sau trimiteti CV-ul prin e-mail la adresa laurentiu.mihai@metigla.ro. Va vom analiza CV-ul si cu siguranta vom reveni cu un raspuns.

Experienta:

MIDDLE

Expira la:

18.11.2021

POSTURI DISPONIBILE:

Experienta: MIDDLE

Expira la: 14.11.2021

Call Now Button