Se incarca

Masinist - Masini speciale, fara aschiere

CANDIDATUL IDEAL

Cautam o persoana care sa se alature echipei noastre în crestere. Candidatul ideal are cunostinte tehnice, este un comunicator eficient cu sporita atentie la detalii.

Cerinte

  • Absolvent de studii liceale si diploma de bacalaureat;
  • Cunostintele de baza in domeniul tehnic;
  • Indemanare si pricepere in manevrarea instrumentelor de lucru – operarea pe utilaje specifice;
  • Punctual la programul de lucru si in realizarea sarcinilor de lucru incredintate;
  • Disciplinat in cadrul de munca;
  • Abilitati de operare pe calculator (atat pentru utilaje cat si pentru operare in ERP);
  • Stabilitate si perspectiva unei colaborari de lunga durata;
  • Disponibilitate la program flexibil (lucru in schimburi I, II, sau III, ore suplimentare);
  • Responsabilitate si rigurozitate;
  • Deschidere pentru a invata lucruri noi;
  • Abilitati de comunicare si lucru in echipa.

DESCRIERE JOB

Responsabilitati si atributii:

  • Executa lucrarile proprii de productie din planul zilnic, saptamanal, lunar si anual;
  • Asigura realizarea comenzilor in termenele agreate si la calitatea stabilita prin norme, supravegherea si intretinerea utilajelor pe care lucreaza;
  • Pregateste materialele pentru productie;
  • Gestioneaza materiile prime, materialele auxiliare si mijloacele de productie pe care le are la locul de munca;
  • Raporteaza in sistemul ERP activitatea desfasurata si consumurile de materii prime si materiale;
  • Mentine ordinea si curatenia la postul de lucru;
  • Răspunde de eficienţa şi calitatea lucrărilor efectuate;
  • Respecta normele SSM si SU generale si specifice.

CE OFERIM

Oportunitati de dezvoltare profesionala
Salariu motivant
Tichete de masa
Spor de fidelitate in functie de vechimea in companie
Zile de concediu suplimentare in functie de vechimea in companie
Bonus anual in functie de performante

CUM APLICI

Trimite-ne CV-ul tau, cu subiectul “Masinist” la adresajobs@metigla.ro.

Experienta:

MIDDLE

Expira la:

15.02.2021

Call Now Button