Se incarca

Corespondent Comercial

Despre tine

Profilul candidatului

  • Studii superioare absolvite cu diploma de licenta;
  • Experienta in vanzari, preferabil in domeniul tehnic sau al materialelor de constructii;
  • Atentie la detalii si abilitati de organizare;
  • Cunostinte de baza in utilizarea aplicatiilor MS Office, ERP;
  • Atitudine proactiva si abilitati excelente de comunicare;
  • Cunoasterea programelor de desen tehnic (AutoCAD…) constitue avantaj.

Despre noi

Responsabilitati

  • Extinde relatiile cu clientii existenti prin propunerea continua de solutii care sa le indeplineasca obiectivele;
  • Se asigura ca toate solicitarile si comenzile clientilor sunt procesate si ca sunt respectate politicile comerciale specifice;
  • Indeplineste un rol esential in comunicarea dintre clienti si alte echipe interne (productie, logistica, contabilitate…);
  • Se asigura ca produsele si serviciile corecte sunt livrate clientilor in timp util;
  • Asigura follow-up constant cu privire la ofertele si proiectele in asteptare.

Ce iti oferim?

  • Oportunitati de crestere si dezvoltare, pentru a te sprijini in atingerea obiectivelor profesionale si personale, inclusiv training, mentorat si avansare in cariera;
  • Un pachet salarial competitiv, care va creste o data cu progresul tau.
  • Un mediu de lucru proactiv si colaborativ, in care ideile si initiativele noi sunt foarte apreciate.

Cum aplici?

Daca sunteti interesat sa va alaturati unei echipe inovatoare si pasionate, care apreciaza proactivitatea, munca in echipa si dezvoltarea, va invitam sa aplicati direct pe site sau trimitand CV-ul dumneavoastra la adresa laurentiu.mihai@metigla.ro.

Experienta:

ENTRY-LEVEL; SENIOR-LEVEL

Expira la:

26.02.2024

POSTURI DISPONIBILE:

Experienta: SENIOR-LEVEL

Expira la: 27.02.2024

Experienta: ENTRY-LEVEL; SENIOR-LEVEL

Call Now Button